Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Olimpia Academicum ~ Eğitim Sistemi

YazarMesaj
Amaranth
Yönetici
Yönetici
Amaranth

Goddess of the Ambrosia.
. . . . . . . . . . . . . . . .

Gerçek Adı : Hande
Irk : Yok.

Olimpia Academicum ~ Eğitim Sistemi Empty
MesajKonu: Olimpia Academicum ~ Eğitim Sistemi   Olimpia Academicum ~ Eğitim Sistemi EmptyPerş. Tem. 01, 2010 1:37 pm

Her eğitmen başvuruda bulunacak beş öğrenciden sorumludur ve bu öğrencilerin kendilerine verilmiş olan görev rplerini yorumlamak ve takip etmekle yükümlüdürler. İsterlerse ve beş öğrenciden en az dördü de kabul ederse görevden önce bir tanışma rpsi düzenleyebilirler. Eğer eğitmen rpyi beğenmezse başka bir rpyi talep etme hakkı vardır fakat bu hak en fazla iki keredir.

Görev rplerini ders linkleriyle birlikte dönemin başında belirtilen kişi/ kişilere teslim eden eğitmenlerin sorumluluğu bu noktada biter. Sorumlu kişiler eğitmenin yorumlamasını okur ve rpye döner. Bu kısımda çok iyi bir rol oyunu çıkarılmış ise ödüllendirilir.

Zeus'u yenecek yarı Tanrı, hiçbir şeyi bilmezmişçesine güç ve Zeus'un güya vadettiği ödüle uygun rpler yapıp yapmadığı, hangi eğitmenlerden hangi madalyaları almış olduğuna göre seçilir. Bu sırada en az rp kadar verilen emek de ortaya çıkacak.

Bu demek değil ki diğerlerinin ve yarı Tanrıçaların emekleri boşa gidecek, belirli sayıda kişi çok iyi rütbelere çıkartılacak ve bu çıkana kadar tamamen gizli kalacak.

Eğitim alanlarında özelliksiz olarak yapmış olduğunuz rplere zaman zaman ek görevler eklenilebilir. Ek görevleri yapmakta tamamen serbestsiniz fakat bu tür ekstra şeyler, ileriye yönelik karakterinizin konumu için belirleyici unsurlardan olacak.

Eğitmenlerin rpleri teslim etmeleri için bir tarih de konulacak ve tabii ki, öğrenciler de bu tarihten eğitmenin belirlediği bir vakitten önce teslim etmeliler. Yoksa aksaklıktan sorumlu olan duruma göre hem eğitmen hem de öğrenci olabilir.

Sorularınızı başlık altında sorabilirsiniz, tabii ki sakıncalı görünenler silinecek. Tamamen okuyup öyle sormanızı rica ediyorum.

Olimpia Academicum ~ Eğitim Sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası