Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Terpsikhore

YazarMesaj
Terpsikhore
Dans ve Müziğin İlham Perisi
Terpsikhore

Gerçek Adı : Efsane

Terpsikhore Empty
MesajKonu: Terpsikhore   Terpsikhore EmptyPtsi Tem. 12, 2010 1:06 pm

Terpsikhore 83398195
    Ben bir ilham perisiyim. Gelmiş geçmiş bütün ırkların eserleri benim ve kardeşlerimin yaratıcılığına bağlıdır. Mnemosyne ve Zues'un dokuz gecelik eğlenceleri sonucunda bu dünyada yerimizi aldık. Diğerlerinden farklı olarak benim bir ikizim var. O benim gibi bir Müz ve bir Müz olmaktan çok gurur duyarız. Dokuz taneyiz ve her yöne koşturmaktan başımız dönüyor. İçlerinde en hareketlileri benim. Durmadan dans eder ve sanatın ilmiyle uğraşırım. Müzik eşliğinde dansetmek benim ilham kaynağımdır. Ağaçların arasında veya bir nehir kenarında müzik sesi duyarsanız benim yakınlarda dansettiğimi aklınızdan çıkarmayın.
    Size belli etmem; ama çok kırılganımdır. Hem yapı olarak hem de ruh halleri olarak hemen değişebilirim. Bazen çok durgun müzikler çıkartırım insanlara. O anlar ağladığım bile olmuştur. İkizimse hiç ağlamaz. O komedinin ilham perisidir ve her şeyi bir dalga konusu yapmakta ustadır. Benden farklı olarak hep güler. Bazen onun gibi olmayı dilerim ve hemen neşem yerine gelir. Bu seferde hareketli parçalar çalmaya başlarım. İnsanlar benim ruh hallerime göre müzikler yapar, danslar eder. Benim bestelerim dünyada dillere destandır. Bir müzik sesi duyduğunuda dikkat kesilin, belki beni hissedebilirsiniz.

Terpsikhore Lejant1z

Terpsikhore
Terpsikhore

Terpsikhore Empty
MesajKonu: Geri: Terpsikhore   Terpsikhore EmptyPtsi Tem. 12, 2010 1:11 pm

Terpsikhore Lejant6

Terpsikhore Lejant10
Terpsikhore Lejant13

Terpsikhore Lejant11
Terpsikhore Lejant13

Terpsikhore Lejant12
Terpsikhore Lejant13

En son Terpsikhore tarafından Ptsi Tem. 12, 2010 1:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Terpsikhore
Terpsikhore

Terpsikhore Empty
MesajKonu: Geri: Terpsikhore   Terpsikhore EmptyPtsi Tem. 12, 2010 1:17 pm

Terpsikhore Lejant9

*Eklenmek için ünlünüzün bir resmi ve kurgu gerekmektedir.

@ Her hak saklıdır. 2010
Lütfen, kopyalamayınız.

Terpsikhore
1 sayfadaki 1 sayfası