Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adellyta

YazarMesaj
Adellyta
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça
Adellyta

Gerçek Adı : Adellyta
Irk : Yarı Tanrı.

Adellyta Empty
MesajKonu: Adellyta   Adellyta EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 7:36 pm

x A d e l l y t a

Adellyta 393b29c0Ben Adellyta, Nemesis'in kızı Adellyta ve Poseidon'un. Her zaman güçlü olmamın beklenildiği ve bunu da yapabildiğimi varsayabildiğim hayatımda zayıf noktalarımı gizleyen güçlü kalkanlarım var. Bu kalkanlar öylesinde sağlamlar ki onlardan haberdar olan kişiler sayılı. Güçlüyüm, evet. Ben her zaman güçlü oldum ama ne zaman yalnız kalırsam, ne zaman karanlık beni yutarsa, ne zaman düşüncelerimle boğulursam o zaman aynı annem gibi davranıyorum. Tıpkı onun acımasızlığa sarılması gibi ben de öfkeme ve gücüme sığınıyorum. Aslında özümde iyi biri olduğumu söyleyebiliyorlar, yakınlarım ve sevdiklerim fakat bunun onların açısından öyle olsa da düşmanlarım açısından iyiliğin yanından bile geçmeyeceğim ayrı bir konu.

Nemesis, bana güçlü olmayı öğretti. Her ne kadar oldukça yakın olmasak da birbirimizi sevdiğimiz aşikar. Boşuna annemin kızıyım denmiyor bana. Eskiden sadece o meşguldü, ben de babamın yanında olmayı tercih ediyordum fakat babam eğitim zamanı olduğunu söylediğinde bu sefer meşgul olan ben oldum. Her ne olursa olsun, biliyorum. Annem ne kadar uzak olsa da beni seviyor, güveniyor ve kolluyor, aynı benim gibi. Babamla sanırım daha çok görüşüyoruz ki, her suya yakınlaştığım zamanlar kendimi en az onun yanında kadar hissediyorum.
Duruşum, bakışım ve hatta sözlerimle etrafımdakilerden daha güçlü göründüğüm olabilir ancak bu, güçlü olmanın en çok benim için zor olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yapım gülmeye, umursamazlığa ve bencilliğe uygun ama deneyimlerim beni yere sabit basmaya, güvenilir olmaya itiyor. Hangisinin başı çekmekte olduğuna karar vermek çok zor. Öyle ki bazı zamanlar galip olan çıkmıyor, yapım ve deneyimlerim çarpışınca içten içe dengesizlikler sergilesem de dıştan güçlü duruşumu kaybetmiyorum. Kararlar konusunda en az ilişkiler kadar ürkek bir kedi gibiyim. Üstüme gelinsin istemem, sevmem de. Bu gibi bir davranışta bulunanı kendimden oldukça uzaklara itmek konusunda üstüme yoktur, ilk adım benden gelmelidir. İlk onayı ben vermeliyimdir ama bu bile o dengesizlik zamanlarımda değişirken kendimde dahi güvenemeyebiliyorum. Tam olarak bir Tanrıça olmamanın benim için en eksik özelliği bu, henüz galibiyet kazanmadım, aynı şekilde yenilgiyi kabul etmedim de. Güçlü duruşumu bozan işte bu, deneyimsizlik. Henüz hiçbir şeyi deneyimleyememiş ben Adellyta, Nemesis ve Poseidon'un tek kızıyım.
Adellyta
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça
Adellyta

Gerçek Adı : Adellyta
Irk : Yarı Tanrı.

Adellyta Empty
MesajKonu: Geri: Adellyta   Adellyta EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 7:40 pm

Adellyta 76bc708e
Adellyta
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça