Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Trystina

2 posters
YazarMesaj
Trystina
Siren
Siren
Trystina

Gerçek Adı : Demet

Trystina Empty
MesajKonu: Trystina   Trystina EmptyCuma Tem. 09, 2010 1:29 am

Aşık olamamam benden acıma duygusunun alındığı anlamına gelemez. Yılan bedenimle kurbanımı avlamadan hemen önce kullandığım tüm büyüleri indirmenin, yani başka sirenlerin aksine ben oyunumu sürdürecek kadar şefkat barındırıyorum içimde ama bencilim, her şeye rağmen beni umutsuzca arzulayan aşıklarımı ya yem ya da köle ederken oldukça bencilim. Doğam bu, yapımın gerektirdikleri bu, şimdiye kadar sevgilim olmadı değil fakat yine de aşık değildim. Satirlerin tadı bana hoş gelmiyor ve bu sayede birkaç sevgilim oldu. İtiraf etmeliyim ki onlardan gerçekten çok şey öğrendim. İleride kendi çıkarlarıma kullanabileceğim ve hoşuma giden şeyler de.
    Trystina D70cd6a9Karşımdakilere ne arzu ettilerse ilüzyon gücümle onu gösterdiğim gibi arzu ettiğimi alırken bunun biraz da bir bedel olduğunu düşünüyorum, acıma duygumu canlandırabilecek kadar güçlü bir bedel. Yaşam suyunuz, kanınız, bize hayat verir insanoğulları! Normalde belki yirmi yaşlarına kadar yaşayabilecekken şimdi yaşam süremiz oldukça uzun, bazılarımız göklerdeki Tanrılardan dahi yaşlı olabiliyorken neden, diyorum size? Neden bu fırsatı kaçıralım? Ben ölmek istemiyorum ve yaşam benim için devam etmeli, bu konuda başkasını düşünemem, yapamam, olamaz.

Yaşam denilen şey benim için keyfimin daimi sürmesi demek, bazen insanoğullarını yemek yerine köle yapmamızın nedeni bu. Yaşamımı sürdürürken diğer canlıların üzerinden yararlanırken size şunu hatırlatıyor ve dikkatinizi çekmek isterim ki büyük balık bile küçük balığı yiyor. Ah, benden büyükleri de var, elbette ama neyse ki Tanrı& Tanrıçalar kendi aralarında birbirlerini yemekten bize fırsat bulacak durumda değiller, biz de rahatız. Hatta o kadar rahatız ki, tüm bir köyü istila edebiliriz ve tabii, bu şehirin bir Tanrı ya da Tanrıça tarafından korunulmadığı sürece istediğimizi yaparız ama ben yapmıyorum. Yolda kaybolmuşlar, işe yaramazlar ve o tür kişileri yakalıyor ve yiyorum. Evet, aslında bu büyük bir marifet ama siz bunu anlayamayacak kadar körsünüz, bilmek istemiyorsunuz. Ara sıra yüzümde bir kırışıklık belirince papaz yemişliğim de var fakat o kırışıklığın geçmesi gerekirdi, anlamıyorsunuz ve siz, hala anlamıyorsunuz. Sorun değil, anlamanızı beklemiyorum da bezelye beyinler. Acınacak halinizi acıyan belki de tek sirenim ama siz bunu anlayamazsınız, anlamayacaksınız ve ben, bir kez daha itiraf ediyorum. Bugün, yarın, ertesi gün, insanoğullarını avlamaya devam edeceğim. Bu benim doğam, gücümü böyle kazanabilirim, kudretim ancak böyle çoğalabilir ve ben üst basamaklarda olmayı isterdim. Gökyüzünün hakimi olmayı ama tek yaptığım kemiklerinizden leşlerinizi bir kenara ayırıp işim yokmuş gibi ayırdığım kısımlarla karnımı doyurmak, reziller!
Trystina
Siren
Siren
Trystina

Trystina Empty
MesajKonu: Geri: Trystina   Trystina EmptyCuma Tem. 09, 2010 1:35 am

RP Günlüğü
    Trystina 765e4780
    ~ Başlayan
Trystina
Siren
Siren
Trystina

Trystina Empty
MesajKonu: Geri: Trystina   Trystina EmptyCuma Tem. 09, 2010 1:37 am

İlişkiler
Trystina 5d29a1d9
Thalaia
Komedi ve Pastoral Şiirin İlham Perisi
Komedi ve Pastoral Şiirin İlham Perisi
Thalaia

What can be so different to me?
Gerçek Adı : Sedef
Irk : Müz

Trystina Empty
MesajKonu: Geri: Trystina   Trystina EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:02 am

Trystina 3ab4b144
Canının sıkılıp da insan arasına karıştığın bir gün karşılaştık, pek konuşmadık fakat ikimiz de birbirimizin ne olduğunu anladığımızdan ve birbirimizden hoşlandığımızdan iletişimi koparmıyoruz. İkimizin de eğlence anlayışları neredeyse aynı.

Trystina
1 sayfadaki 1 sayfası