Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emmeliene

3 posters
YazarMesaj
Emmeliene
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça
Emmeliene

Aşk, yepyeni kalabilen eski bir masaldır. / Redimus.
Gerçek Adı : Didar.
Irk : Yarı Tanrıça.

Emmeliene Empty
MesajKonu: Emmeliene   Emmeliene EmptyCuma Tem. 09, 2010 4:06 pm

E m m e l i e n e

χαρακτήρας

Güzel ilkbaharın gelişini haber veren, tatlı bir meltemin ve yaprakları renklerin en güzeline, pembeye, sahip olan ağaçların altında, gündoğumunda, güzeller güzeli tanrıça Aphrodite'in rahminden doğmuşum ben. Onun mükemmel gülümsemesi ve sevgisiyse kutsanmış, insan olan babamın gözlerindeki renkli parıltılarla mühürlenmiş ve güneşin taze ışıklarıyla büyülenmişim. ''Aphrodite'min minyatür güzelliği.'' diye fısıldamış babam o büyülü sesiyle minik kulağıma. ''Sen Emmeliene'sin. Benim tanrıçam Aphrodite'in ve ben, Aphrodite'min denizcisi Dimitri'nin küçük meleği.''

Babam, annemin bana anlattığına göre hiçte normal taşralı bir insan değilmiş. O tutkulu ve bağışlayıcı, aynı zamanda annemin ilgisini çekecek kadar da yakışıklıymış. Asi ve alev rengi kıvırcık saçlarıyla, en yeşil nehirden bile yeşil badem şeklinde gözleriyle, heybetli boyuyla ve güçlü bedeniyle tam bir erkekmiş. O gülümsediğinde güneş açar, sinirlendiğinde hava kararır, şimşekler çakarmış. Ben Zeus gibimi yani dediğimde, gülerek narin eliyle yanağımı okşamış ve hayır demişti bana annem. Yine de babamı her zaman Zeus gibi güçlü hayal ettim.

Annem Aphrodite, Dimitri'yi, babamı uzun bir süre sevmiş. Ama ona daha fazla bağlı kalmadan, beni de alıp onu terk etmiş. Ona hiç bir zaman neden babamı terk ettin veya o nerede diye sormadım. Bana cevap vermeyeceğini biliyordum. Çünkü o Aphrodite.

Babamın ateş rengindeki saçlarıyla, annemin gök mavisi gözlerini almışım. Porselen gibi beyaz olan tenim ise; babamın, tek bir kadın ile kirlenmiş olan tenine ait. Kalın kırmızı dudaklarımın da ona ait olduğunu, ancak zarif vücudumun tamamen annemin olduğunu biliyorum.

Ruhum, babamın fırtınalı denizine ve annemin şehvetli sevgisine sahip; ben güçlü sevgileri seviyorum.

Annemden eğitim alacaksın dediği yere gittiğimde ayrıldım. Bu beni çok üzse de yapacak bir şey yoktu. Onu üzmek istemediğim için karşı gelmedim. Ayrıca eğitim almakta hoşuma gidiyor. Hala bize bu eğimi vermelerinin sebebini anlayamadım ama öğreneceğim. Çok yakında farklı kararlar alacağımın farkındayım.

Ben Emmeliene. Güzellik ve aşk tanrıçası Aphrodite'in ve onun denizcisi insan Dimitri'nin meleği, yarı tanrıçasıyım.

© Her hakkı saklıdır. Çalmayın.
Yeş bebeğim, sen mübarek bir insansın. Çok teşekkürler <3
Emmeliene
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça
Emmeliene

Emmeliene Empty
MesajKonu: Geri: Emmeliene   Emmeliene EmptyCuma Tem. 09, 2010 4:34 pm

Emmeliene Untitled-9-5

Emmeliene 81843337
Emmeliene
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça
Emmeliene

Emmeliene Empty
MesajKonu: Geri: Emmeliene   Emmeliene EmptyCuma Tem. 09, 2010 4:43 pm

Emmeliene Unbenannt-2-1

Emmeliene 15864406
Emmeliene
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça
Emmeliene

Emmeliene Empty
MesajKonu: Geri: Emmeliene   Emmeliene EmptyCuma Tem. 09, 2010 4:50 pm

Emmeliene Hurdwood_7 Emmeliene R5-1 Emmeliene R6

Güllerin gülü, dünyanın gülü
Karanlık akıntılar içindesin sen de
Acılar rıhtımında çanlar çalıyor
Uzaktaki tatlı şey, bizi çağırıyor
Sonsuza dek güzel ama mutsuz şimdi
Sen benim ve karanlık denizin kızı
Bütün yelkenler fora, tüm gemiler bekliyor
Tanrı bir kader biçmiş paylaştırıyor
Ve en sonunda o, yenildi bir kez daha
Hepsi yok oldu gitti yürekten doğan
Çığlığı sustu artık, yok çığlık atan

~
Eklenmek İçin icon ve Emmeliene'nin hakkındaki düşünceleriniz yeterli olacaktır.

En son Emmeliene tarafından Cuma Tem. 09, 2010 5:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lavinia
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça
Lavinia

Sevgi için yokluk, ateş için rüzgar gibidir; küçük olanı söndürür, büyük olanı canlandırır. / Redimus.
Gerçek Adı : Öykü.

Emmeliene Empty
MesajKonu: Geri: Emmeliene   Emmeliene EmptyCuma Tem. 09, 2010 5:00 pm

Emmeliene Dfunh1xEmmeliene 19447167XEmmeliene 11306221x
* Bebeğim, kurgumuz belli. Ekleyiver Wink
Olethea
Yarı Tanrıça
Yarı Tanrıça
Olethea

Zaman, sürekli hareket eden akıntı gibi, bütün oğullarını uzaklaştırıp götürür; uçarlar, unutulurlar, tıpkı açılan günde ölen rüyalar gibi.
|Redimus.
Gerçek Adı : Ece.

Emmeliene Empty
MesajKonu: Geri: Emmeliene   Emmeliene EmptyCuma Tem. 09, 2010 5:00 pm

Emmeliene 17
Kurgu murgu çikita muj, düşünce müşünce çikita muuj. Hepisiciğini biliyorsun bebeğim ekle.

Emmeliene
1 sayfadaki 1 sayfası