Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Malache

3 posters
YazarMesaj
Malache
Elf | Seri Katil
Elf | Seri Katil
Malache

And the silence surrounds you and hunts you
Gerçek Adı : Büş @ Adellyta

Malache Empty
MesajKonu: Malache   Malache EmptyPaz Tem. 11, 2010 1:04 am

Yeşillikler içinde gözlerimi dünyaya açtığımda mutluydum, fazlasıyla mutlu. İlk nefesin yaktığı nefes borumun yarattığı acıyla çıkan çığlığım, kısa bir süre sonra kahkahalara dönüşmüş, ailemden ayrılacağım geceye kadar da iyi bir eğitim, şefkatli büyüme ve gelişme göstermiştim. Ufak yüzümdeki gülümseme yayılıyor, karşımdaki kişilerden diğerine, diğerine ve bir diğerine daha geçerken mutlulukla iç çekişlerin arasında dünyayı tanıdım ben. İlk tanıştığım dünya saf ve güzeldi. Mutlulukla doluydu, hiçbir şeyin keyfimi bozmasına izin verilmezdi. Hayır, tek çocuk değildim, benden büyük bir erkek kardeşim vardı.
Malache Fcff7d68
Malache Cc25ecf8Ancak benden önce annem bir kıza daha hamile olduktan sonra düşük yapmıştı. Şımartıldım, genç kızlığımda bile o kadar şımartıldım, o kadar mutlulukla yoğuruldum ki şimdiki halime eski tanıdıklarım asla inanamazlar. Böylece ben gelecekte doğmaya hak kazanmıştım. Bu bir kader miydi? Bilmiyordum. Belki de onun elinden bu geleceği almakla hırsızlık etmiştim, kim bilir? Eğer öyleyse de bu benim doğuştan katil olduğumu doğrular.Ben ve katil içgüdülerim, evim bildiğim orman yok edildiğinde uyandı. Evet, hala diğer elfler gibi tarafsızım, yani ne iyi ne kötüyüm ama bu yaşamımı öldürerek kazandığım gerçeğini değiştirmiyor.
İçimde nefret gibi bir duygu yok benim, tıpkı diğer elfler gibi ama içimde hiçbir duygu da yok. Ben tam anlamıyla duygusuzum, herkesin olabileceğinden daha çok hem de. Güvensizim, gölgesine dahi ve hatta bazen kendisine bile güvenemeyerek kendine işin sonrasında geri dönüş yollarını kapatacak kadar güvensizim. Ben aslında her şeyim ve ben aslında hiçbir şeyim. Nasıl bir şey olduğum hakkında tek bir bilgim bile yok. Tek bildiğim, öldürürken nötr ruhum zarar görmüyor. Onlar ölüyor, ben ise yolumu devam ediyorum. Bu böyle sürüyor, hep yaptığım ve de hep de yapacağım gibi.
Malache 24e2e3d1
Malache 3a758175
Madalyonun Diğer Tarafına Gelince...
Katillerin diğer insanlardan oranla duygusal oldukları gerçeğini unutmamak gerek.
Malache 30bbbc49

Bu kısır döngü sürerken kendimi güvende hissettiğimi itiraf edebilirim.En azından düşmanımın bir sonraki hareketini tahmin edebilirken kendiminkilerin de farkındayım. Her yaptığım işin arkasını ustalıkla toplarken işimi titizlikle yaptığımı söylüyorlar ama aslında kazdığım çukurun girişini kapatıyorum ve böyle giderse bana asla çıkış görünmeyecekmiş gibi.
Malache
Elf | Seri Katil
Elf | Seri Katil
Malache

Malache Empty
MesajKonu: Geri: Malache   Malache EmptyPaz Tem. 11, 2010 1:33 am

RP Günlüğü
Malache 30c2f024
Malache
Elf | Seri Katil
Elf | Seri Katil
Malache

Malache Empty
MesajKonu: Geri: Malache   Malache EmptyPaz Tem. 11, 2010 1:34 am

~İlişkiler~
Malache Con2
Tethys, çok bilgili biri, öyle ki tek bakışta karşısındakini tanıyabilen türden ve oldukça sıcakkanlı. Sohbetini sevdiğim birisi.
Malache Cc312d8c
Sohbetini sevdiğim başka biri daha, Thalaia. Bu kız hem eğlenmesini hem de eğlendirmesini bilirken zamanın akışını unutup gidebiliyorum.

*Eklenmek için icon, karakterinizin karakterim hakkında düşünceleri ya da kurgu yeterli.

En son Malache tarafından Paz Tem. 11, 2010 2:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Téthys
Elf | Sére Han Sahibesi
Elf | Sére Han Sahibesi
Téthys

Gerçek Adı : Efsane

Malache Empty
MesajKonu: Geri: Malache   Malache EmptyPaz Tem. 11, 2010 1:38 am

Malache Con2
Ben hancı sen yolcu. Rastlaşalım benim handa. Senin madolyonun diğer yüzünü bilmeyeyim. Bilgilerimizi paylaşalım.
Thalaia
Komedi ve Pastoral Şiirin İlham Perisi
Komedi ve Pastoral Şiirin İlham Perisi
Thalaia

What can be so different to me?
Gerçek Adı : Sedef
Irk : Müz

Malache Empty
MesajKonu: Geri: Malache   Malache EmptyPaz Tem. 11, 2010 1:56 am

Malache Cc312d8c
Ben de diğer yüzüne denk gelmiş olabilirim. Komedinin ilham perisi olarak birkaç gülücükten sonra bir katil olduğundan habersiz sohbetimizi devam ettirmiş olabiliriz.
Malache
Elf | Seri Katil
Elf | Seri Katil
Malache

Malache Empty
MesajKonu: Geri: Malache   Malache EmptyPaz Tem. 11, 2010 2:22 am

Ekledim. What a Face

Malache
1 sayfadaki 1 sayfası